Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Daima yenilikçi olup
inovatif ürünler sunuyoruz.

Rast grup olarak bu güne kadar irdelenmemiş meyve olan hurmayı kendimize hedef seçtik ve hurmadan yaklaşık otuz çeşit ürün ürettik. Hurma ürünlerinin üretimi konusunda Türkiye’de ve dünyada tek firma olan Rast grup gelecekte de tek ve üreteceği yeni inovatif ürünlerle ürün yelpazesini genişleterek bütün ülkelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Firmamız küreselleşen dünyada ortaya çıkan ürün ihtiyaçlarını en uygun pazar çözümleri ile piyasaya sunmayı ilke edinmiştir.

Bu sebeple konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile gerekli ürün, yeterlilik ve pazar analizleri yapılarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

HAKKIMIZDA
VİZYONUMUZ

Müşterilerine Ar-Ge çalışmaları sonucu inovatif ürünler sunan, yüksek kalite standartlarında üretim yapan, dış müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini memnun eden, gerek marka gerek ürün olarak dünyada adından söz ettiren, dünyanın değişik ülkelerinde bayii ve distribütörleri bulunan Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmaktır.

HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ

Bir ilk olan bin bir deva hurma suyunu müşterilerimize sunmak, bu mucizevi meyveyi yılın 12 ayına yayarak insanların tüketimine sunmak, daima yenilikçi olup inovatif ürünler sunmaktır.

MÜŞTERİ YORUMLARI